Pierwszy Dzień Wiosny w oddziałach gimnazjalnych i w liceum

Ten piękny dzień rozpoczęcia wiosny uczniowie chcieli spędzić na sportowo, uczestnicząc w rozgrywanych turniejach: piłki siatkowej, tenisa stołowego i warcabów lub kibicując zawodnikom.

Rozgrywki rozpoczęły się po dwóch pierwszych godzinach lekcyjnych i potrwały do 12.30.

Rywalizacja była bardzo zacięta i emocjonująca. W turnieju piłki siatkowej trzecie miejsce zajęła drużyna w składzie: Dominik Włodarczyk, Dominika Długosz, Zuzanna Łabuś, Kamila Piekarska, Karol Binkowski, Patrycja Kwoka, Jakub Stachurski. Na drugim miejscu podium stanął zespół w składzie: Mateusz Wosik, Maksymilian Balcerek, Igor Piekarski, Wiktor Gwardyś, Gabriel Wojdas, Wiktor Stępień, Martyna Gębka i Karina Grząś. Zwyciężyła drużyna, w której zagrali: Mikołaj Hermanowicz, Jakub Skrobarczyk, Jakub Gross, Patryk Lis, Dominika Zawiązalec, Ania Matyja i Mateusz Firek.

W turnieju tenisa stołowego zwyciężyła Alicja Plucińska, drugie miejsce zajęła Marta Milewska, a trzecie - Kamil Jadowski.
W rozgrywkach w warcaby zwycięzcą okazał się Paweł Żak, drugie miejsce zajął Kacper Głowacki, a trzecie - Konrad Jadowski.
Po zakończonych rozgrywkach sportowych uczniowie udali się do auli, aby obejrzeć film pt. „ Bóg nie umarł”. W taki sposób uczniowie spędzili mile i ciekawie czas, ciesząc się z rozpoczętej astronomicznej wiosny.

Opracował: Jarosław Trębski