Rok szkolny 2010/2011

Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w szkolnym reportażu

29 kwietnia 2011r. w auli Gimnazjum nr 1 w Koziegłowach odbyła się akademia z okazji zbliżającej się rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Egzamin gimnazjalny

Od wtorku do czwartku trwały egzaminy gimnazjalne, w których udział wzięlo 71 uczniów

z Gimnazjum Nr 1 w Koziegłowach.

Spotkanie z młodzieżą Teatru Źródlo z Radomska

Dnia 4 kwietnia 2011r. uczniowie gimnazjum wraz z opiekunami uczestniczyli w niecodziennym wydarzeniu kulturalnym.

Konkurs Recytatorski

W Miejsko Gminnym Ośrodku Promocji Kultury w Koziegłowach odbyły się Eliminacje XXIII Miejsko-Gminnego Regionalnego Konkursu Recytatorskiego, w którym wzięło udział 29 uczniów i uczennic.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

W czwartek 27 marca 2011r. w budynku Gimnazjum nr 1 w Koziegłowach odbyły się gminne eliminacje z OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM" w trzech kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum ogólnokształcące.