Rok szkolny 2010/2011

Akademia z okazji 220 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

W dniu 6 maja 2011 roku odbyła się akademia poświęcona 220 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Spotkanie z Przedszkolakami

7 kwietna   mury budynku Szkoły Podstawowej im. Alfreda Szklarskiego w Koziegłowach odwiedziły 5 i 6 – latki z Przedszkola Publicznego nr 1 w Koziegłowach. Obejrzeli krótkie przedstawienie pt. „Jacy jesteśmy” przygotowane przez kolegów z kl. III wraz
z wychowawczynią panią Marzeną Kaim.

21 marca 2011 roku w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny został połączony
z Dniem Odkrywania Talentów. Był to dzień wolny od pytania, pisania sprawdzianów i kartkówek.

Jasełka

W dniu 22 grudnia 2010 roku w Szkole Podstawowej odbyło się przedstawienie jasełkowe.Historię narodzenia Jezusa przedstawili uczniowie ze Szkolnego Koła Europejskiego pod kierunkiem pani Magdaleny Pawłowskiej, Magdaleny Nowak i Moniki Kani.

Mikołajki

Dzień świętego Mikołaja jest dniem pełnym radości dla dzieci, poprzedzonym niecierpliwym oczekiwaniem na spełnienie się marzeń. Każdy z nas ma w pamięci mikołajkowe prezenty, buty wypełnione słodyczami czy też lalki i misie wystające spod poduszki w grudniowy poranek.