Rok szkolny 2012/2013

Inauguracja roku szkolnego 2012/2013

Niestety! Wakacje już za nami. Ciekawe, dlaczego wszystko co miłe, tak szybko się kończy
i przemija ? Niektórzy oczekiwali tego dnia z lekką obawa i niepokojem, ale może byli tez tacy, którzy czekali z utęsknieniem? Na pewno szczególne uczucia targały uczniami klas pierwszych.

„Wolni i Solidarni"

W dniach od 10 do 24 września 2012 r. w Zespole Szkół w Koziegłowach  prezentowana była wystawa „Wolni i Solidarni”, przygotowana przez Jacka Jaśkiewicza z wrocławskiego Stowarzyszenia Solidarność Walcząca.

„Polskie więźniarki w Ravensbrück”

Cieszymy się, że nasz uczeń – Tomasz Janas został laureatem I Ogólnopolskiego Konkursu Historyczno - Literackiego „Polskie więźniarki w Ravensbrück” pod patronatem dr Wandy Półtawskiej.

Dzień Języków Obcych

Od 17 września do 5 października młodzież naszego liceum brała udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej "Język to podstawa. Ucz się języków"

Ruszaj Po eurO

12 października po raz drugi zawitał do naszego liceum przedstawiciel Fundacji na Rzecz Wspierania edukacji i Rozwoju Samorządności wśród Młodzieży Viribus Unitis.