Dzień Babci i Dziadka

Wśród śnieżnych i mroźnych styczniowych dni są takie dwa, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. Jest to święto naszych babć
i dziadków
.

W Szkole Podstawowej w Koziegłowach ta  uroczystość  jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci
i Dziadka to niezwykły dzień nie tylko dla wnuków, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To czas pełen radości, uśmiechów i wzruszeń. W tym roku ta wspaniała impreza odbyła się 25. stycznia w MGOPiK w Koziegłowach. W trakcie  uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy  w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem  odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Wnukowie poprzez wiersz, piosenkę i taniec mogli wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia i podziękowania za trud włożony w ich wychowanie. Po długo oklaskiwanym przedstawieniu zaproszeni goście udali się na poczęstunek przygotowany przez mamy.  Dzieci nie zapomniały także o obdarowaniu dziadków własnoręcznie wykonanymi prezentami. Spotkanie upłynęło w miłej, serdecznej atmosferze, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Już dzisiaj zapraszamy drogie babcie i drogich dziadków na podobne spotkanie za rok.