PRZYJACIELE BIBLIOTEKI SP

Klub Przyjaciół Biblioteki lub inaczej aktyw biblioteczny to grupa chętnych uczniów, którzy zadeklarowali wolę pracy
w bibliotece szkolnej po lekcjach oraz na przerwach.

Uczniowie układają książki na półkach, pomagają przy drobnych pracach bibliotecznych, a także biorą aktywny udział w przygotowaniach imprez bibliotecznych.

Praca w aktywie bibliotecznym wyrabia u uczniów nawyk bycia obowiązkowym, sumiennym, systematycznym oraz bycia odpowiedzialnym za wykonaną pracę.

Najbardziej aktywni członkowie zostaną nagrodzeni za swoją pracę na rzecz biblioteki.

Aby zostać członkiem Klubu należy zgłosić się do biblioteki i zadeklarować chęć aktywnego uczestnictwa w życiu biblioteki szkolnej oraz terminowo i rzetelnie wykonywać powierzone zadania.

Członkowie klubu mają okazję poznać pracę biblioteki od nieco innej strony niż klasyczny czytelnik.

CZŁONKOWIE KLUBU PRZYJACIÓŁ BIBLIOTEKI SP W ROKU SZKOLNYM 2023/2024:

1. Ćwik Julia

2. Matyja Blanka

3. Bartosz Piec

Przyjaciele biblioteki SP czytają na przerwie

Kolejna przerwa na czytanie za nami.

Uczniowie należący do Klubu Przyjaciół Biblioteki włączyli się do działania i czytali swoim kolegom i koleżankom.