,,Flaw(less) Opowiedz mi naszą historię” - Marta Łabęcka

Pozycja ,,Flaw(less) Opowiedz mi naszą historię” została wydana 8 grudnia 2021r. Jest to pierwsza część trylogii „Flawless”. Autorką tego dzieła jest Marta Łabęcka, młoda polska pisarka. Jest studentką filologii angielskiej jednej z poznańskich uczelni.

Głównymi bohaterami powieści są Josephine- wzorowa uczennica i Chase- przeciętny chłopak, który nie chce zejść na złą drogę. Jest to dwójka licealistów, których z początku nie łączy nic poza szkołą i miejscem zamieszkania. Oboje, każde na swój sposób, próbują radzić sobie z samotnością. Trafiają na siebie przypadkiem, a rozwój wydarzeń sprawia, że powoli odkrywają się przed sobą nawzajem. Czy ich znajomość ma sens, skoro Josephine za moment wyjeżdża na studia?

Moim zdaniem ,,Flaw(less) Opowiedz mi naszą historię” to książka, którą warto przeczytać. Historia jest bardzo wciągająca, a główni bohaterowie są pięknie wykreowani. Książka spełniła moje oczekiwania. Na pewno przeczytam kolejne części. Polecam każdemu.

AUTOR: WIKTORIA JARZĄB, KLASA II B LO