Pierwszy Dzień Wiosny!

PIERWSZY  DZIEŃ WIOSNY to w naszej szkole -  kolorowy zawrót głowy i dzień bez plecaka.

Uczniowie w tym dniu wykazali się dużą kreatywnością w poszukiwaniu „zastępstwa” dla tradycyjnego plecaka. Zeszyty i podręczniki zostały spakowane w wózki dziecięce, kosze na śmieci, walizki, poszewki od poduszek, kosze sklepowe, a nawet wózki do rowerów. Liczyła się pomysłowość i inwencja twórcza, a tego naszym uczniom nie brakuje

Dodatkowo wszyscy uczniowie tego wyjątkowego dnia przyszli ubrani do szkoły w kolorze zielonym, żółtym lub pomarańczowym przypominającym nadejście pierwszego ,,Dnia Wiosny”. Na 4 i 5 godzinie lekcyjnej uczniowie w grupach próbowali swoich sił w grze aktorskiej i roli reżysera. Nagrywali krótkie filmiki o tematyce wiosennej.