Gminne Igrzyska Dzieci w piłce nożnej chłopców

Na boisku Orlik w Koziegłowach 21 kwietnia 2023r odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w piłce nożnej w kategorii chłopców.

Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny: SP Lgota Górna, SP Cynków i SP Koziegłowy. Ostatni mecz, pomiędzy drużynami Lgoty Górnej i Koziegłów, decydował, która ekipa będzie reprezentować gminę w dalszym etapie rozgrywek. Spotkanie było bardzo wyrównane i do ostatniej minuty, nie było wiadomo, który zespół zwycięży. Mecz zakończył się remisem, ale stosunek małych punktów w całym turnieju zdecydował, że awansowała drużyna gospodarzy.

Skład drużyny młodszej: Dawid Maciej, Sroczkowski Bartosz, Kaźmierski Szymon, Korek Patryk, Musialik Szymon, Wcisło Ryszard, Górecki Dawid, Piątkowski Igor, Dawid Kamil, Kosytarski Jakub, Szczęsny Wojciech. Opiekun: Krzysztof Pluciński