Łukasz Daniel wicemistrzem powiatu w tenisie stołowym

Przez długi okres uczniowie szkół średnich nie mieli okazji wykazać się umiejętnościami sportowymi, aż do dnia dzisiejszego. 6. kwietnia Liceum Ogólnokształcące im. H. Sucharskiego w Myszkowie zorganizowało Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego i Badmintona dla szkół ponadgimnazjalnych.

W turnieju wzięły udział: Zespół Szkół nr 1w Myszkowie, Liceum Ogólnokształcące w Koziegłowach, Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach oraz gospodarze.

Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej – Curie godnie reprezentował w tenisie stołowym Łukasz Daniel. Pomimo trudu przygotowań do tegorocznej matury nasz uczeń znajduje czas na treningi. Wystarczy sportowy charakter, chęć poruszania się, silna wola oraz samodyscyplina. Dzięki tym zaletom nasz uczeń pokazał się z bardzo dobrej strony, zajmując ostatecznie drugie miejsce na 16 startujących zawodników. Pierwsze miejsce na podium należało do Patryka Męcika.

Teraz pozostaje życzyć naszemu uczniowi połamania pióra na maturze.

Aneta Myrmus