Rejony - przegrane

Tegorocznym gospodarzem Rejonowych Zawodów tenisa stołowego szkół gimnazjalnych było miasto Zawiercie. Turniej rozegrano 12. kwietnia. W kategorii dziewczyn walczyło gimnazjum z Zawiercia oraz nasza szkoła. W kategorii chłopców walka toczyła się pomiędzy gimnazjum z Żarek oraz gimnazjum z Kroczyc.

Niestety, naszym dziewczynom nie udało się pokonać Zawiercia. Skład przeciwniczek był bardzo mocy. Gimnazjum w Zawierciu reprezentowane jest przez zawodniczkę grającą w pierwszej lidze kobiet w Tarnowskich Górach. Jest to już profesjonalny sport, nieporównywalny do szkolnego (amatorskiego) grania.

Natomiast chłopakom z Żarek udało się pokonać gimnazjum w Kroczycach. Na półfinałach wojewódzkich, które odbędą się 28 kwietnia w Częstochowie, walczyć będą dziewczyny z Zawiercia oraz chłopcy z Żarek. Życzymy im powodzenia.

Skład zespołu z Koziegłów – Kamila Piekarska, Anna Matyja. Opiekun – Aneta Myrmus

Aneta Myrmus

Fotografia – Adrianna Gocyła