Osiągnięcia programistyczne w Ogólnopolskim Konkursie InstaLogik

Od dwóch lat uczniowie szkoły aktywnie uczestniczą w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno - Informatycznym InstaLogik.

Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki. Jest to konkurs inny niż wszystkie - zadania są nietypowe, trudne. Uczniowie rozwiązują zadania programistyczne w języku wizualnym Assembly.

Tegoroczna IV edycja konkursu otrzymała patronat honorowy Ministra Edukacji i Nauki.

Są i osiągnięcia na szczeblu ogólnopolskim i powiatowym uczniów Szkoły Podstawowej im. Alfreda Szklarskiego w Koziegłowach:

Kamil Dawid klasa 6b

Laureat II miejsca Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego InstaLogik w kategorii klas 6. Najlepszy wynik w powiecie myszkowskim.

Jakub Ciesielski klasa 8a

Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego InstaLogik w kategorii klas 8.   Najlepszy wynik w powiecie myszkowskim.

Zuzanna Marczyk klasa 8a

Uczestniczyła w I i II etapie Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-informatycznego InstaLogik w kategorii klas 8.   Drugi wynik w powiecie myszkowskim.

Maciej Janicki klasa 5b

Finalista w roku szkolnym 2021/2022 Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego InstaLogik w kategorii klas 4.  Najlepszy wynik w powiecie myszkowskim.

Finalista w roku szkolnym 2022/2023 Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego InstaLogik w kategorii klas 5.  Drugi wynik w powiecie myszkowskim.

Filip Marczyk klasa 5a

Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego InstaLogik w kategorii klas 5.  Najlepszy wynik w powiecie myszkowskim.

Martyna Łopata  klasa 5a

Uczestniczyła w I etapie Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-informatycznego InstaLogik

Zofia Wąsińska  klasa 5a

Weronika Bernasiewicz  klasa 6b

Gratulujemy wyników i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.